21 Şubat 2018 Çarşamba

DR.C.TUNA COMFORT SLEEP YASTIK SPREYİ

Merhaba güzel bayanlar.
Yeni yazımda uyku sorunu yaşayanlar yada kaliteli uyku uyumak isteyenlere sesleniyorum.
Kendim için konuşmam gerekirse vardialı sistemde çalışan biri olarak gündüz uykusunun asla gece uykusunun yerini tutmadığını net bir şekilde söyleyebilir. Sizi uykunuzda rahatlatıcak daha kaliteli uyku uyumanızı sağlıcak bi üründen bahsetmek istedim.

Akşamları vücudumuz Melatonin denen bir hormon salgılar. Melatonin vücudun savunma sistemini güçlendiren, bio-mekanizma tepkimelerini ayarlayan ve yaşlanmayı geciktiren bir hormondur. Melatonin sayesinde hücre yenilenmesi başlar.
Melatonin ışığa duyarlı olduğu tespit edilmiştir ve sabahın ilk ışıkları ile beraber hormon salgılanması sona eriyor.
Rahat bir uyku uyumanızda size yardımcı olacak ürün⤵

DR.C.TUNA COMFORT SLEEP YASTIK SPREYİ 

Lavanta öz yağlarından elde edilen aromatik yağ bileşimi beyninizi uykuya hazırlamak için güçlü ve rahatlatıcı bir sinyal verir ve gece uykusuzluğunuzu giderir. Bu da sizi daha derin, huzurlu ve mutluluk verici bir uykuya davet eder. Bu misti yatak odanıza, yastıklarınıza, perdelerinize veya çarşaflarınıza spreyleyin ve gerisini düşünmeyin..

İçeriğindeki Sardunya, Papatya, Melisa yağlarının rahatlatıcı Lavanta yağı ile harmanlanarak oluştuğu özel bir formülü vardır. 
Kısaca içerdiği yağların özelliklerinden bahsedersek. 

Lavanta Yağı: Sakinleştirici, yatıştırıcı bir yağdır. Uykusuzluk, baş ağrısı ve strese karşı etkilidir. Uykunuzda rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlar. Migren gibi şiddetli baş ağrılarında etkilidir.

Sardunya Yağı: Eski Mısırlılar zamanından günümüze kadar kullanılan, aromaterapik etkisiyle stresin yarattığı yorgunluğu azaltan bir esansiyel yağdır. Afrika'da hoş kokulu yaprakları için ekilir. Yüzyıllar boyunca solunum yolu rahatsızlıklarında kullanılan bu şifalı bitkinin etli kökleri, tıbbi olarak halen kullanılmaktadır. 

Papatya Yağı: Yatıştırıcı özellikleri ile bilinen Papatya Yağı, Romalılar tarafından uzun yıllar kullanılmıştır. Bu yağın cezbedici tatlı aroması sizi sakinleştirirken, ruhunuzu tazeler ve moralinizi yükseltir. Vücudu rahatlatır ve bu sayede uykuya geçişi kolaylaştırır. Kaliteli ve sağlıklı bir uyku sağlar.

Melisa Yağı: Yapraklarında bolca bulunan salgı bezlerine dokunulduğunda, nanemsi ve sakinleştirici bir koku yayar. Tatlı, ferah ve citrus notları ile arıları kendine çeker. Mutluluk verici olarak bilinen bu bitki, stresi azaltmak için kullanılır. Gerginlik ve sinirlilik halini yatıştırır. Gece uykunuz için huzurlu bir ortam yaratır.

Şubat 2018 kataloğunda %60 indirimli 19.95 TL

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasinin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun 😊


Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵ 

2 yorum: