27 Şubat 2018 Salı

DR.C.TUNA PEELING SALT EL AYAK DENİZ TUZU PEELİNGİ


Merhaba güzel bayanlar.

Kış geldi mi cildimiz resmen değişmeye başlıyor. Elleri yazın pamuk gibiyken kışın soğuktan ve sürekli suda olan kişilerin elleri resmen kuruyup çatlıyor ve sertleşiyor. Ayaklarımızda bir gün içinde bütün vücudun yükünü taşıyor. Zamanla ayaklarda sağlığını ve güzelliğini kaybediyor ve özelikle topuklarda catlamalar yaşıyoruz. Dr.C.Tuna'nın bunun için formüle ettiği 1. Adım olan ürün Deniz Tuzu ile temizleme içerisinde ki badem yağı ve jojoba yağı ile cildi beslerken deniz tuzu ve mineralleriyle ölü deriden kurtulmasını sağlıyor.


Herkesin gönlünü fethedeceği özelliği rengi ve kokusu sanırım insanın icine bir huzur bir ferahlık veriyor sanki. 😊
Nasil ki cildimizin bakımını ihmal etmiyorsak ellerimizin ve ayaklarımızın sağlığı ve güzelliği içinde haftada 1 düzenli bakım yapılması çok önemli.
1. Adım ölü derilerden kurtulmanız için önemli bir aşamadir. Sonrasında uygulayacağınız nemlendirici ellerim ve ayakların daha yumuşak olmasını sağlar

Şubat 2018 katoloğunda 29.99 TL

Dr.C.Tuna Ayak Bakım ürünlerinden birini alana (Aksesuarları hariç) Dr.C.Tuna Nemlendirici Ayak Kremi 4.99 TL (Kampanyasız fiyatı 19.50 TL)

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasinin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun ve adıma ait kutucuğu onaylamayı unutmayın😊


Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder