20 Şubat 2018 Salı

FARMASİ ÇAY AĞACI BB KREM

Merhaba güzel bayanlar
Sıradaki yazımda Farmasinin Çay Ağacı BB kreminden bahsetmek istedim.
Çay ağacı yağının iyileştirici ve antiseptik gibi bir takım faydaları olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Farmasi Cay Ağacı BB keremi sivilceli ve sivilceye meyilli ciltlerin severek tercih edebileceği bir ürün. Doğal Çay Ağacı ile cilt parlaklığını azaltarak dış etkenlere karşı özel koruma sağlar.

 2 renk seçeneği mevcut
*Açıktan-Ortaya (Light to Medium)
*Ortadan-Koyuya (Medium to Dark)

Bende ki renk açıktan ortaya fakat benim ten rengin çok beyaz olduğundan Bb kremlerde renk tutturmakta maalesef zorlanıyorum. Bu ürününde açık rengi bana bir tık koyu kaldı ama çok beyaz değilde buğday tenliyseniz uyacağını düşünüyorum.
Ürünün kapatıcılığı bana göre orta ama çok problemli ciltlerde yeterli kalmayabilir. Mat ve hafif bir yapısı var. Çay ağacının kendine has bir kokusu vardır ve kokuya hassasiyeti olanlar belki kokusundan rahatsız olabilir fakat bu bana gore iceriğinin temiz olduğunu gösterir. Bu sizi düşündürmesin kısa sürede kokusu uçuyor.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Şubat 2018 kataloğunda 32.99 TL

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasinin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun 😊


Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder