22 Şubat 2018 Perşembe

FARMASİ DR.C.TUNA AKTİF KARBON GÖZENEK SIKILAŞTIRICI TONİK

Merhaba güzel bayanlar.
Aktif Karbon serisinin 3. Adımı olan maskeyi daha önceki yazılarından birinde bahsetmiştim. O yüzden 4. Adımı olan Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ile seriyi bitirelim.

Öncelikle Tonik Ne İşe Yarar?
Cildin günlük bakımından sonra kalan son artıkları arındıran ve gözenekleri sıkıştırmaya yarayan tonik uygulamasıdır.Tonik temizliği bitirir.
Yüzünüzü yıkadığınız temizleyiciler, ciltteki yağı ve kiri, makyajı çözdükten sonra cildimiz tam anlamıyla arınmış olmaz. Yüzünüzü iyice temizlediğinizi sandığınızda bile, tonikle sildikten sonra pamuğa bakarsanız ne kadar kir çıktığına kendiniz de inanamazsınız! Cilt temizliğinizi bitirmek için finali mutlaka tonikle yapın.

Farmasi Dr.C.Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik
Gözeneklerinizi Besleyin ve Sıklaştırın!
👉Temizlik sonrası cilt yüzeyindeki kalıntıları arındırır.
👉Marine Water kompleksi, içeriğindeki mikro elementler ile genişleyen ve temizlenmiş gözenekleri mineraller bakımından zenginleştirir, sıkılaştırır ve küçüktür.
👉Çevresel etkilerden cildi koruyarak, berrak ve aydınlık bir ışıltı katar.

Kullanımı: Günde 2 kez, sabah ve akşam 4. Adım olarak uygulayın. Pamuğu bir miktar ürün ile ıslatın yüz ve boyun bölgenizi nazikçe temizleyin.

Şubat 2018 katoloğunda 21.99 TL

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasinin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun ve adıma ait kutucuğu onaylamayı unutmayın😊


Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵ 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder