19 Şubat 2018 Pazartesi

FARMASİ YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ / FARMASİ FACIAL CLEANSER YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ

Merhaba güzel bayanlar
Bugün haftanın ilk günü. Hepinize mutlu bir hafta geçirmenizi diliyorum. Bugün ki yazım cildinizi kalıntı ve kirden arındırmada yardımcı ürünlerden beri olan Farmasi Temizleme Sütü.


Farmasi Temizleme Sütü 3 farklı içerikten oluşuyor.1. Salatalık özlü: (Normal ve karma ciltler için) içerdiği nem canlandırıcı etki ve yumuşatıcı özelliği ile cilt bakımının vazgeçilmezi.

2. Gül özlü: (Kuru ve Hassas ciltler için) cilde nem kazandırır temizler ciltte oluşan şişliği ve kızarıklığı azaltır. Siyah noktalardan kurulmaya yardımcı olur.
3. Limon özlü: (Yağlı ciltler için) ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Ciltte oluşan sivilcelerin kurumasına yardımcı olur ve cilt daha berrak bir görüntüye kavuşur.

Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanmanızı öneriyor.
Ben yüzümü güzelce temizleme köpüğüm ile temizledikten sonra parmaklarımın ucuna bir miktar temizleme sütünü alıyorum yüzüme masaj yaparak yediriyorum. Özellik T bölgeme daha çok yoğunlaşıyorum  (çünkü benim cildim karma ve yağlı) 😊 sonrasında soğuk su ile duruluyorum ki gözeneklerim sıkılaşsın diye son adımım artık tonikleme ve nemlendirme.
Tonik olarak gül suyu kullanıyorum bence gül suyu mükemmel bir tonik. Denemeyeniniz varsa bence bir deneyin mümkünse en temiz icerikli olanını tercih edin. Bunun için gene Farmasinin gül suyunu önerebilirim veya gene Farmasinin temizleme sütünün aynı içerikli tonikleri mevcut onlarla ilgilide yazım mutlaka gelicek.

Şubat 2018 kataloğunda 14.99 TL

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasinin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun 😊

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder