20 Mart 2018 Salı

DR.C.TUNA AGE REVERSİST KREM


Dr.C.Tuna Age Reversist Krem Nedir?
Derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, göz altı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir krem ürünüdür. Hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilmiştir. 

Ne Yapar?
Jel-Krem formundaki bu krem ciltte eriyerek özellikle göz çevresi bölgesindeki kırışıklık ve çizgilere odaklanır. Sarkan cildi sıkılaştırır ve şekillendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ciltteki Kolajen Sentezinde %67 artış sağlar.
Düzenli kullanımda ciltteki Kolajen sentezini arttırarak ciltteki kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur.

Dr.C.Tuna Age Reversist Krem ürününün Kolajen 1 sentezine etkisi. Dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır.

ÖNEMLİ İPUÇLARI
Kullanım öncesi bilek içinizde minik bir uygulama yapıp cildin reaksiyonunu mutlaka ölçün. Kızarıklık, alerji, kaşıntı halinde ürünü kullanmayın.
Kullanmaya başlamadan önce paketi nazikçe ovalayarak ürünün ambalaj içinde eşit dağılmasını sağlayın.
Ürün paketinde 0.3 ml var, çok az kullanın. Ürün ne kadar az kullanılırsa o kadar başarılı olur. Tüm yüze değil bölgesel uygulayın.
Beyaz kalıntı olan kısımları nemli bir pamukla hafifçe temizleyin ve ürünü tekrar uygulayın.

UYARILAR
Sonuçlar kalıcı değildir. Göz ile direk temasından kaçının. Göz ile temasında bol su ile yıkayın. Kızarıklık veya iritasyon durumunda kullanımı durdurun. Kozmetik ürünlere karşı aleji durumunda doktorunuza başvurun.

75 kadın ile yapılan tüketici çalışmasında, 4 hafta sonunda ürünü kullananların:
%100 'ü ürünü kullandıktan sonra ince kırışıklıkların ve göz çevresi kırışıklıklarının görünümünde azalma olduğunu belirtti.
%96'sı ürünü kullandıktan sonra gözenek görünümlerinin küçüldüğünü belirtti.
%95'i ürünün gözaltı şişliklerini giderdiğini ve göz altı bölgesine hacim kazandırdığını belirtti.
%92'si ürünün sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve ciltlerinde sıkılaşma olduğunu belirtti.

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasi'nin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun.

Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵ 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder