26 Mart 2018 Pazartesi

DR.C.TUNA ÇAY AĞACI YAĞI ÖZLÜ BALM


Merhaba güzel bayanlar 

Uçuk kimimizde sık sık çıkan kimimizde hiç olmayan bir durum. Günlük hayatımızda bize oldukça rahatsızlık verdiği bir gerçek çekenler bilir. Hem görüntü itibari ile hem yemek yerken ve gülerken acı verir. Ağrılı ve kaşıntılı bir şekilde ortaya çıkan bir sağlık durumudur.


Uçuk çıkmasının en önemli nedenlerinden birisi herpes virisüdür. Uçuk yarası kuru ve kabuklu haldeyse bulaşıcı değildir.ancak ilerlediğinde uçuk yarasından sıvı bir şekilde iltihap akmaya başladıysa bu durumda uçuk bulaşıcı hale gelmiş demektir. 

Uçuk özellikle hormonal değişiklikler, ateş, yorgunluk, duygusal stres, cilt travması ve fazla güneşe maruz kalma gibi faktörler uçuğa neden olan virüsü yeniden etkinleştirebilir, bu nedenle uçuğa neden olabilir.Çay Ağacı Yağının sivilceli ve gözenek problemi olan ciltere iyi geldiğini hepimiz biliyoruz. Farmasi'nin Dr.C.Tuna Çay Ağacı Yağı özlü Balmı da cildi yatıştırır ve koruyucu bariyer oluşturur. Dudaklarda, yüzde, burun kenarına, tırnak diplerindeki intaplarda, mantarlarda, uçuklarda kullanılabilir.

Üye olup ürünlere %30 %40 indirimli sahip olmak ve Farmasi'nin temiz içerikli ürünleriyle bütçenize ek gelir sağlamak isterseniz lütfen linke buyrun 

https://www.farmasiint.com?RefGuid=6a7dd340-c2a6-4672-9034-044702764683

Facebook sayfamı ziyaret etmek isterseniz link ⤵ 

https://www.facebook.com/Farmasi-%C3%9Cr%C3%BCn-Tan%C4%B1t%C4%B1m-371306520003612/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder